Šesto kolo Zorbal Beovala

golloptaU većini Zorbal Beoval liga kompletirano je peto kolo, a odigran i veći deo mečeva šestog.

Počelo je sedmo kolo, a i dalje nekoliko klubova ima maksimalan učinak. U prvenstvu za 1995. godište pet trijumfa zabeležio je Singidunum, maksimalan učinak, ali iz tri meča ima i Banjica.

Bez poraza u takmičenju za 1997. godište je Crvena zvezda 1, koja je u  derbiju šestog kola posle izjednačene borbe savladala Partizan sa 6:5.

Mrtvu trku, sa po 18 bodova iz šest utakmica u ligi za 1999. godište vode Partizan 1 i Crvena zvezda 1.

U ligi za 2002. godište  Taš je nastavio niz trijumfa pobedom u derbiju sa Partizanom (10:7).

Neporaženih nema u ligama za 2003. i 2001. godište. U susretu sedmog kola prvenstva za 2003. godište Mladost je savladala do sada prvoplasirani Partizan 1, koji je poziciju lidera prepustio Beogradu. Prvi tim crno-belih je  u vodjstvu u takmičenju za 2001. godište.

REZULTATI I TABELE