Dva Partizana i Zvezda na finalu PS za 12-godišnjake.

U Kragujevcu će od petka do nedelje (25 – 27. jul) biti održan finalni turnir Prvenstva Srbije za 12-godišnjake (2002. godište i mlađi), na kome će se takmičiti tri  beogradske ekipe – dva tima Partizana i Crvena zvezda.

U A grupi igraju: Partizan Rajfajzen , Spartak Peozivka, Nais, Vojvodina, a u drugoj: Partizan Rajfajzen 2, Crvena zvezda, Mladost i domaćin Radnički.

Igra se po sistemu svako sa svakim unutar grupe, a u polufinalu se sastaju ekipe A1 – B2, B1 – A2, a u polufinalu za peto mesto: A3 – B4, B4 – A3.  Na kraju će se pobednici polufinalnih mečeva sastati u borbi za prvo, odnosno peto mesto, a poraženi za treće, odnosno sedmo mesto. Sve utakmice moraju dati pobednika, pa će se u slučaju nerešenog rezultata, kako u razigravanju, tako i u grupi će  izvoditi peterci.
Delegat: N.Marjanović. Sudije: M.Stefanović, A.Stanojević. Ivan Raković, V.Milović