Taš i Partizan na F4 Kupa (2003.)

Beograd će na finalnom turniru Kupa Srbije za igrače do 12 godina (2003. i mlađi) predstavljati Taš i Partizan.

Polufinalni turniri su odigrani u Novom Sadu i Kruševca, a oba su imala zanimljive završnice.

Taš je osvojio prvo mesto u Novom Sadu. Zahvaljujući ubedljivoj pobedi nad Vojvodinom u poslednjem kolu Taš je sa treće skočio na čelnu poziciju.

U grupi u Kruševcu pančevačka Mladost, Partizan i Rasina su osvojili po šest bodova, pa je odlučivao skor u međusobnim susretima. Pančevci su po ovom kriterijumu bili najbolji, crno-beli drugi, a Rasina treća.

Novi Sad – prvo kolo: Beograd – Taš 5:3, Vojvodina – Radnički 9:8, drugo kolo: Radnički – Taš 5:6 , Vojvodina – Beograd 4:2. Treće kolo: Radnički – Beograd 6:5, Vojvodina – Taš 3:14.

Plasman: Taš 6, Vojvodina 6, Radnički 3, Beograd 3.

Kruševac – prvo kolo: Rasina – Mladost 5:13, Crvena zvezda – Partizan 2:5. Drugo kolo: Mladost – Partizan 4:5, Rasina – Crvena zvezda 6:2. Treće kolo: Rasina – Partizan 5:3, Crvena zvezda – Mladost 3:10.

Plasman:Mladost 6, Partizan 6, Rasina 6, Crvena zvezda bez bodova.

Taš, Vojvodina, Mladost i Partizan plasirali su se na idu na finalni turnir (21. i 22. mart).