Reprezentacija Beograda na novogodišnjem turniru u Bečeju

Talenti beogradskog vaterpola će narednog vikenda odmeriti sa vršnjacima iz cele Srbije.

Reprezentacija Beograda (igrači rođeni 2003. i mlađi) će u petak i subotu učestvovati na “Novogodišnjem Trofeju Vojvodine” u Bečeju, na bazenu SC “Đorđe Predin Badža”. Uz selekciju VS Beograda nadmetaće se regionalne reprezentacije VS Vojvodine i VS centralne, južne i zapadne Srbije. Turnir, koji organizuje Vaterpolo savez Vojvodine, je lepa prilika i za trenere da na jednom mestu vide potencijal generacije 15-godišnjaka.

Sastav reprezentacije Beograda: Veljko Popović, Pavle Radić, Veljko Krstić, Zoran Božović, Mihajlo Janošević, Marko Dimitrijević, Mladen Milovanović (svi Partizan), Vasilije Martinović, Marko Gavrilović (obojica BVK Crvena zvezda), Luka Lazić, Veljko Zavišić, Darko Stojanović (svi Stari grad), Luka Beronja (Beograd) i Viktor Urošević (Taš)

Stručni štab: Zoran Mijalkovski, selektor, Slobodan Stanković, trener reprezentacije, Milan Marjanović, generalni sekretar VSB.

Raspored turnira

Petak, 29. decembar