Zvezda odbranila Kup Srbije za seniorke

Crvena zvezda je sedmi put za redom osvojila Kup Srbije za seniorke.

U finalnoj utakmici, odigranoj na bazenu Tašmajdan, crveno-bele su savladale aktuelnog šampiona države Palilulu 9:7.

Posle tri četvrtine Zvezda je vodila sa 9:2. Palilula je dominirala u poslednjih osam minuta, ali to je bilo dovoljno samo da ublaži poraz. Palilula je napravila seriju od 5:0 i pred poslednji minut približila se samo na dva gola zaostatka, ali Zvezda je uspela da sačuva trijumf.

Palilula – Crvena zvezda 7:9 (0:2, 1:2, 1:5, 5:0)

Bazen Tašmajdan. Gledalaca 300. Sudije: Raković-Krstinošić, Petrović. Igrač više: Palilula 7 (2), Crvena zvezda 11 (4). Dva igrača više: Palilula 1 (0). Peterci: Palilula 2 (2), Crvena zvezda 1 (1).

PALILULA: Petrović, Ignjić, Plećaš, A.Milićević 1, Trmčić, Rudić, Gluščević 5, D.Milićević, Markov, Mandić, Miladinović 1, Andrejić, Dimitrijević, Nastić. Trener:Janković.
CRVENA ZVEZDA: Lazić, Pantović 1, Čegar 1, Ćorović, Lujić 1, Teodorović, Milovanović, Mijušković, Šarac, Ilić 1, Gašić 1, Jakovljević 2, Karličić, Mišković 2. Trener: Ivković.