VSS odložio sva takmičenja mlađih kategorija

Širenje korona virusa , koje je juče i zvanično dobilo status pandemije, značajno utiče i na održavanje ksportskih događaja.

Vaterpolo savez Srbije je danas do daljnjeg odložio sva takmičenja mlađih kategorija.

“Vaterpolo savez Srbije, u skladu sa odlukom Vlade Republike Srbije o donošenju novih mera u cilju suzbijanja Korona virusa (COVID-19) od 11.03.2020. godine, odlaže sva takmičenja mlađih takmičarskih kategorija do daljnjeg.

Vaterpolo savez Srbije će pratiti i slediti sve odluke i preporuke Vlade Srbije i nadležnih državnih organa Republike Srbije i u skladu sa njima će doneti odluku o nastavku takmičenja mlađih takmičarskih kategorija uz blagovremenu informaciju svim klubovima članovima Vaterpolo saveza Srbije.”, navedeno je u saopštenju koje je potpisao Dejan Perišić, komesar za takmičenja VSS.