“Kutak za vaterpolo trenutak”, četvrta emisija

Ekipa emisije „Kutak za vaterpolo trenutak“  je nastavila da posećuje beogradske klubove i prati njihove aktivnosti u doba suspenzije takmičenja zbog korona virusa.

Četvrta emisija serijala, koji Vaterpolo savez Beograda realizuje u saradnji sa YouTube kanalom Waterpolo Live,  donosi reportaže o vaterpolo klubovima Vračar, Stari grad i Dorćol

O istoriji, trenutnim aktivnostima i planovima svojih klubova pričali su, između ostalih, Miodrag Vukić Buca, predsednik VK Vračar, Zoran Mijalkovski, trener VK Stari grad, Miloš Purković, kapiten VK Dorćol.

Miloš Drobnjak, nekadašnji vaterpolista Crvene zvezde i Beograda govorio je o svojoj dugačkoj karijeri. Drobnjak je rođen je pre 49 godina, a i danas je aktivni takmičar, kao prvotimac Dorćola. On  je gledaocima “Kutka za vaterpolo trenutak” predstavio i razvoj vaterpolo klubova veterana u Beogradu i Srbiji.