Kalendar i sastavi grupa beogradskih kvalifikacija za Kup Srbije

Sredinom novembra startovaće beogradske kvalifikacije za Kup Srbije za mlađe kategorije.

Ove godine u Kupu će učestvovati šest starosnih kategorija, a sezonu u Beogradu otvaraju 18-godišnjaci. Kvalifikacije za igrače rođene 2002. i mlađe biće odigrane na Banjici od 13. do 15.novembra.

Do kraja novembra biće održane i prve faze kvalifikacija za 12-godišnjake I 13-godišnjake, a ostale starosne kategorije borbe u Kupu Srbije počinju u decembru.

Ove sezone, za beogradske kvalifikacije za Kup Srbije prijavljene su 53 ekipe. najmasovnije je takmičenje za 15-godišnjake, u kome će učestvovati 13 timova.

Po četiri najbolja tima u svakoj uzrasnoj kategoriji plasiraće se u polufinale Kupa Srbije.

U dve uzrasne kategorije kvalifikacija VSB , takmičenje će biti održano u po jednoj grupi (18-godišnjaci I 20-godišnjaci). U svim ostalim kategorijama ekipe su u prvoj fazi podeljene u po dve grupe. Pobednici i drugoplasirani po grupama prolaze u polufinale Kupa.

Kvalifikacije VSB za Kup Srbije za mlađe kategorije 2020/21

2009.godište i mlađi (12-godišnjaci)

Grupa A (organizator TENT, Obrenovac): Partizan, Taš, Novi Beograd 11.april, TENT.
Grupa B (organizator Zemun): Beograd, Zemun, Singidunum, Crvena zvezda, Stari grad.

Termin: 20, 21. i 22. novembar.

2008.godište i mlađi (13-godišnjaci)

Grupa A (organizator Banjica): Partizan 1, Beograd, Singidunum, Taš, Vračar.
Grupa B (organizator Novi Beograd 11.april): Zemun, Novi Beograd 11.april, Crvena zvezda, Stari grad, Košutnjak.

Termin: 27, 28. i 29. novembar.

2006.godište i mlađi (15-godišnjaci)

Grupa A (organizator Banjica): Partizan 1, Zemun, Beograd 1, Singidunum, Stari grad, Košutnjak.
Grupa B (organizator TENT): Partizan 2, Taš, Crvena zvezda, Vukovi, TENT, Vračar, Beograd 2

Termin: 3,4, 5. i 6. decembar

2004. godište i mlađi (17-godišnjaci)

Grupa A (organizator NBG Vukovi): Banjica, Singidunum, Novobeogradski vukovi, TENT.
Grupa B (organizator Stari grad): Partizan, Crvena zvezda, Palilula, Stari grad

Termin: 25, 26. i 27. decembar.

2003. godište i mlađi (18-godišnjaci)

Svi klubovi su u jednoj grupi

Sastav grupe (organizator Banjica): Banjica, Crvena zvezda, Singidunum, Stari grad, Zemun, Novobeogradski vukovi.

Termin: 13, 14. i 15. novembar

2001. godište i mlađi (20-godišnjaci)

Svi klubovi su u istoj grupi

Sastav grupe (organizator Stari grad): Banjica, Crvena zvezda, Stari grad, Zemun, Dorćol, Taš, Novobeogradski vukovi.

Termin: 13 – 20. decembar.