Kup Srbije (2009): Partizan u polufinalu

Pioniri Partizana su posle drugog kola beogradskih kvalifikacija za Kup Srbije za 12-godišnjake obezbedili plasman u polufinale.

Crno-beli su u drugom kolu Grupe A u Obrenovcu pobedili Novi Beograd 11.april 16:3 i obezbedili prvo mesto. Sutrašnji duel između domaćeg TENT-a i Novog Beograda odlučiće drugog polufinalistu.

U Grupi B u „Pinkiju“ sve je i dalje otvoreno, ali izvesno je da će u polufinale proći Beograd, jedini koji posle dva kola ima svih šest bodova. Danas u drugom kolu, Beograd je pobedio domaći Zemun 12:2, a Sngidunum je bio bolji od Crvene zvezde 15:5. Pred poslednje kolo Beograd je na čelu sa šest bodova, Zemun i Singidunum imaju po tri boda, a Zvezda je bez bodova.

VSB je obezbedio prenose svih utakmica

Kvalifikacije VSB za Kup Srbije 2020/21 za 12-godišnjake, drugi dan

A grupa (Bazen u Obrenovcu)

Drugo kolo: Novi Beograd 11.april – Partizan 3:16.

Snimak meča drugog kola

Plasman: 1.Partizan 6, 2.Novi Beograd 0, 3. TENT 0.

Prvo kolo (petak, 20.novembar): TENT – Partizan 3:19
Treće kolo (nedelja, 22.novembar): TENT – Novi Beograd (9.30) – direktan prenos na YouTube kanalu Beoval Live)

B grupa (Bazen “Pinki”)

Drugo kolo: Crvena zvezda – Singidunum 5:15, Beograd – Zemun 12:2.

Plasman: 1. Beograd 6, 2. Zemun 3, 3. Singidunum 3, 4. Crvena zvezda bez bodova.

Prvo kolo (20.novembar): Beograd – Crvena zvezda 16:3, Zemun – Singidunum 11:5.
Treće kolo (22.novembar): Singidunum – Beograd (16), Zemun – Crvena zvezda (17) – direktni prenosi na YouTube kanalu Studio Rakita.