Beoval 2018

U Beovalu 2017/18. učestvuju igrači rođeni 2007. i mlađi. Nadmeće se 13 ekipa, podeljenih u dve grupe

GRUPA A

1. Kolo  (10 – 15. april) Rez.  ­⇔ 6. kolo (14 – 20. maj) Rez.
Partizan 1 – Vračar 19:2 Vračar – Partizan 1
Beograd – TENT 8:10 TENT – Beograd
Stari grad – Palilula 11:3 Palilula –  Stari grad
2. kolo (16 – 22. april) Rez.  ⇔ 7. kolo  (21 – 27. maj) Rez.
Vračar – Palilula  6:9 Palilula – Vračar
TENT – Stari grad 10:16 Stari grad – TENT
Partizan 1 – Beograd 5:3 Beograd – Partizan 1
3. kolo (23 – 29. april) Rez. ­⇔ 8. kolo (28. maj – 3. jun) Rez.
Beograd – Vračar 18:4 Vračar – Beograd
Stari grad – Partizan 1 Partizan 1 – Stari grad
Palilula – TENT TENT – Palilula
4. kolo  (30. april. –6. maj) Rez.  ­⇔ 9. kolo (4 – 10. jun) Rez.
Vračar – TENT TENT – Vračar
Partizan 1- Palilula Palilula – Partizan 1
Beograd – Stari Grad Stari Grad – Beograd
5. kolo (7 – 13. maj) Rez.  ⇔ 10. kolo (11 – 17. Jun) Rez.
Stari grad – Vračar Vračar – Stari grad
Palilula – Beograd Beograd – Palilula
Tent – Partizan 1 Partizan 1 – TENT

GRUPA B

1. kolo  (10 – 15. april) Rez.   8. kolo (28. maj – 3. jun) Rez.
Novi Beograd – Taš 10:4 Taš – Novi Beograd
Crvena zvezda – N.Bgd AS N.Bgd AS – Crvena zvezda
Singidununm – Dorćol Dorćol – Singidunum
Slobodan:  Partizan 2 Slobodan: Partizan 2
2. kolo  (16 – 22. april) Rez.  ­⇔  9. kolo  (4 – 10. jun) Rez.
N.Bgd AS – Singidunum 8.12 Singidunum – N.Bgd AS
Taš – Crvena zvezda Crvena zvezda – Taš
Partizan 2 – Novi Beograd 2:16 Novi Beograd – Partizan 2
Slobodan : Dorćol Slobodan : Dorćol
3. kolo  (23 – 29. april) Rez.  ­⇔  10. kolo (11 – 17. jun) Rez.
Crvena zvezda – Partizan 2 Partizan 2 – Crvena zvezda
Singidunum – Taš Taš – Singidunum
Dorćol – N.Bgd AS  0:17 N.Bgd AS – Dorćol
Slobodan: Novi Beograd Slobodan: Novi Beograd
4. kolo  (30. april –6. maj) Rez.  ­⇔  11. kolo (18 – 24. jun) Rez.
Taš – Dorćol Dorćol – Taš
Partizan 2 – Singidunum Singidunum – Partizan 2
Novi Beograd – Crvena zvezda Crvena zvezda – Novi Beograd
Slobodan: N.Bgd AS Slobodan: N.Bgd AS
5. kolo (7 – 13. maj) Rez.  ­⇔  12. kolo (25. jun – 1. jul) Rez.
Singidunum – Novi Beograd Novi Beograd – Singidunum
Dorćol – Partizan 2 Partizan 2 – Dorćol
N.Bgd AS – Taš  2:23 Taš – N.Bgd AS
Slobodna: Crvena zvezda Slobodna : Crvena zvezda
6. kolo (14. – 20. maj) Rez.  ­⇔  13. kolo (02. – 08. jul) Rez.
Partizan 2 – N.Bgd AS N.Bgd AS – Partizan 2
Novi Beograd – Dorćol Dorćol – Novi Beograd
Crvena zvezda – Singidunum Singidunum – Crvena zvezda
Slobodan: Taš Slobodan : Taš
7. kolo  (21 – 27. maj) Rez.   ­⇔ 14. kolo (9 – 15. jul) Rez.
Dorćol – Crvena zvezda Crvena zvezda – Dorćol
N.Bgd AS – Novi Beograd Novi Beograd – N.Bgd AS
Taš – Partizan 2 Partizan 2 – Taš
Slobodan: Singidunum Slobodan: Singidunum