Evropski kupovi

Klupski šampioni Evrope

1963/1964. PARTIZAN BEOGRAD
1964/1965. Reko
1965/1966. PARTIZAN BEOGRAD
1966/1967. PARTIZAN BEOGRAD
1967/1968. Mladost Zagreb
1968/1969. Mladost Zagreb
1969/1970. Mladost Zagreb
1970/1971. PARTIZAN BEOGRAD
1971/1972. Mladost Zagreb
1972/1973. OŠC Budimpešta
1973/1974. MGU Moskva
1974/1975. PARTIZAN BEOGRAD
1975/1976. PARTIZAN BEOGRAD
1976/1977. CSK VMF Moskva
1977/1978. Kanotijeri Napulj
1978/1979. OŠC Budimpešta
1979/1980. Vašaš Budimpešta
1980/1981. Jug Dubrovnik
1981/1982. Barselona
1982/1983. Špandau Berlin
1983/1984. Stefanel Reko
1984/1985. Vašaš Budimpešta
1985/1986. Špandau Berlin
1986/1987. Špandau Berlin
1987/1988. Sisli Peskara
1988/1989. Špandau Berlin
1989/1990. Mladost Zagreb
1990/1991. Mladost Zagreb
1991/1992. Jadran Koteks Split
1992/1993. Jadran Koteks Split
1993/1994. Ujpešt Budimpešta
1994/1995. Katalunja Barselona
1995/1996. Mladost Zagreb
1996/1997. Posilipo Napulj
1997/1998. Posilipo Napulj
1998/1999. Splitska banka
1999/2000. BEČEJ
2000/2001. Jug Dubrovnik
2001/2002. Olimpijakos Pirej
2002/2003. Pro Reko
2003/2004. Honved Budimpešta
2004/2005. Posilipo Napulj
2005/2006. Jug Dubrovnik
2006/2007. Pro Reko
2007/2008. Pro Reko
2008/2009. Primorac Kotor
2009/2010. Pro Reko
2010/2011. PARTIZAN BEOGRAD
2011/2012. Pro Reko
2012/2013. CRVENA ZVEZDA BEOGRAD
2013/2014. Barseloneta
2014/2015. Pro Reko
2015/2016. Jug Dubrovnik
2016/2017. Solnok

Ukupno – 8: Pro Reko, 7: Partizan i Mladost, 4: Špandau i Jug, 3: Posilipo, 2: OŠC, Vašaš i Jadran Split, 1: MGU Moskva, CSK VMF Moskva, Kanotijeri Napulj, Barselona, Sisli Peskara, Ujpešt, Katalunja, POŠK Split (Splitska banka), Bečej, Olimpijakos, Honved, Primorac, Crvena zvezda, Barseloneta i Solnok

Trofej LEN/Kup Evrope

TROFEJ LEN

1992/93. Ujpešt Budimpešta
1993/94. Roma Rim
1994/95. Barselona
1995/96. Peskara
1996/97. Ujpešt Budimpešta
1997/98. PARTIZAN BEOGRAD
1998/99. Ujpešt Budimpešta
1999/00. Jug Dubrovnik
2000/01. Mladost Zagreb
2001/02. Breša
2002/03. Breša
2003/04. Barselona
2004/05. Savona
2005/06. Breša
2006/07. Sintez Kazanj
2007/08. Šturm Čehov
2008/09. Seged
2009/10. Kataro Kotor
2010/11. Savona

KUP EVROPE

2011/12. Savona
2012/13. RADNIČKI KRAGUJEVAC
2013/14. Spartak Volgograd
2014/15. Posilipo Napulj
2015/16. Breša
2016/17. Ferencvaroš

Ukupno – 4: Breša, 3: Ujpešt i Savona, 2: Barselona, 1: Peskara, Partizan, Mladost, Sintez, Seged, Roma, Jugm Šturm, Kataro, Radnički, Spartak, Posiipo, Savona.

Kup pobednika kupova

(ukinut 2003. godine)

1974/75.      Ferencvaroš
1975/76.      Mladost Zagreb
1976/77.      MGU Moskva
1977/78.      Ferencvaroš
1978/79.      KPK Korčula
1979/80.      Ferencvaroš
1980/81.      CSK VMF Moskva
1981/82.      POŠK Split
1982/83.      CSK VMF Moskva
1983/84.      POŠK Split
1984/85.      Dinamo Moskva
1985/86.      Vašaš
1986/87.      Mornar Split
1987/88.      Posilipo
1988/89.      Arencano
1989/90.      Peskara
1990/91.      Partizan
1991/92.      Katalunja
1992/93.      Peskara
1993/94.      Peskara
1994/95.      Vašaš
1995/96       Roma
1996/97.      Vulijagmeni
1997/98.      Ferencvaroš
1998/99.      Mladost Zagreb
1999/00.      Dinamo Moskva
2000/01.      Florencija
2001/02.      Vašaš
2002/03.      Posilipo

Ukupno – 4: Ferencvaroš, 3: Peskara, Vašaš, 2: Mladost, CSK VMF Moskva, POŠK, Dinamo Moskva, Posilipo, 1: MGU Moskva, KPK Korčula, Mornar, Arencano, Partizan, Katalunja, Roma, Vuljagmeni, Florencija.

Pobednici Kupa šampiona za vaterpolistkinje

1987.     Donk Gouda (Holandija)
1989.     Donk Gouda (Holandija)
1990.     Nereus (Holandija)
1991.     Donk Gouda (Holandija)
1992.     Brandenburg (Holandija)
1993.     Senteš (Madjarska)
1994.     Orizonte Katanija (Italija)
1995.     Nereus (Holandija)
1996.     Nereus (Holandija)
1997.     SKIF Moskva (Rusija)
1998.     Orizonte Katanija (Italija)
1999.     SKIF Moskva (Rusija)
2000.     Glifada (Grčka)
2001.     Orizonte Katanija (Italija)
2002.     Orizonte Katanija (Italija)
2003.     Glifada (Grčka)
2004.     Orizonte Katanija (Italija)
2005.     Orizonte Katanija (Italija)
2006.     Orizonte Katanija (Italija)
2007.     Fjorentina (Italija)
2008.     Orizone Katanija (Italija)
2009.     Vuljagmeni NC (Grčka)
2010.     Vuljagmeni NC (Grčka)
2011.     Sabadelj (Španija)
2012.     Pro Reko  (Italija)
2013.     Sabadelj (Španija)
2014.     Sabadelj (Španija)
2015.     Olimpijakos (Grčka)

Ukupno – 8: Orizonte, 3: Donk Gouda, Nereus, Sabadelj, 2:SKIF, Glifada, Vuljagmeni, 1: Brandenburg, Senteš, Fjorentina, Pro Reko, Olimpijakos.