Zvezda odbranila Kup

YveydaCrvena zvezda je u neverovatnoj završnici finala Kupa Srbije pobedila Radnilčki i odbranila trofej

Radnički Kon Tiki – Crvena zvezda 11:12 (2:3, 3:3, 2:3, 4:3)

Bazen Tašmajdan. Gledalaca: 2.000. Sudije: Golijanin i Ragač (obojica Beograd). Igrač više: Radnički 13 (3), Crvena zvezda 13 (6). Peterci: Radnički 1 (0)
RADNIČKI KON TIKI: Radić , Burić 1, B. Popović, Korolija 1, Ćirković, Miličić, Ćirić, Basara, Zloković 1, F. Filipović 3, Marković 2, Đ. Filipović 3, S. Popović, Vuksanović. Trener: Jovović.
CRVENA ZVEZDA: Šefik 1 , S. Rašović 2, Rađen, Ivošević, Kljajević, Vukčević 1, Avramović 1, V. Rašović 1, Ranđelović, Vapenski 3, Prlainović 2, Man 1, Draksimović, Milićević. Trener: Savić.
Gol odluke postigao je Denis Šefik u poslednoj sekundi. Iz očaja je uputio udarac prema Radiću, lopta je preletela ceo teren, dva puta udarila o površinu vode, napravila “žabicu”, prevarila odličnog golmana Kragujevčana i završila iza njegovih ledja. Nastalo je veliko slavlje Zvezde, Kragujevčani su protestvovali ali sudije nisu promenile odluku. Zvezda je većim delom meča vodila, ali Kragujevčani su u završnici uspeli da izjednače. Ipak, sve dileme rešio je Šefik.

Posle utakmice Radnički je se zvanično žalio na odluku sudija i priznavanje Šefikovog gola