Zvezda povela u finalu plej-ofa za dame

Počelo je finale plej-ofa za vaterpolistkinje. U prvom meču Crvena zvezda je savladala Sentu sa 11:10.

Meč je trebalo da bude odigran u Senti, na otvorenom bazenu, ali zbog loših vremenskih uslova, dve naše najbljie ženske ekipe su odmerile snage u Subotici. Sledećia utakmica igra se 10. maja na Tašmajdanu, uoči trećeg susreta finala plej-ofa muških ekipa Crvene zvezde i Radničkog.

Senta – Crvena zvezda 10:11 (1:2, 3:3, 1:4, 5:2)
Bazen Dudova šuma u Subotici. Gledalaca: 100. Sudije: Virijević i Dvornić (Subotica).
SENTA JORDO: Bradik, Rudič 1, Benak 1, Buranji, Lenđel, Velez, Kinčeš 1, Primaš 1, Balog, Tot, Pataki 6, Juhas, Molnar. Trener: Tot.
CRVENA ZVEZDA: Aleksandrović, Milovanović, Pantović 3, Ćorović 2, Ilić, Dujović 4, Simić, Mandić, Đorđević, Marković, Ivković 2, Jakovljević, Ružić. Trener: Bradić.