Poziv Jadrana Obrenovčanima

Uključujući se u pomoć ugroženima u poplavama u Srbiji, PVK Jadran iz Herceg Novog pozvao je prijatelje iz obrenovačkog TENT-a da dođu kod njih u goste.

U dopisu upućenom TENT-u se kaže:

“U cilju ublažavanja teškoća koje su Vas zadesile naš klub je donio odluku da jednu ekipu mlađih kategorija (20 osoba) Vašeg kluba pozove u Herceg Novi na sedmodnevni zajednički trening. Naš klub će obezbijediti smještaj, ishranu kao i svakodnevni trening i sparing sa našim ekipama. Ovaj poziv se može realizovati odmah te Vas molimo da nas kontaktirate na niže navedene kontakte.

Takođe želimo da Vas obavjestimo da se naš klub pored navedenog odmah uključio u akciju pomoći, te da su prvog dana prikupljanja pomoći igrači ovogodišnje šampionske ekipe Jadrana donirali hranu i potrepštine za bebe, te da je klub uplatio finansijska sredstva na žiro račun u Crnoj Gori otvoren za tu namjenu.

Nadajući se da će poslijedice ove prirodne katastrofe biti što manje, znajte da imate prijatelje u našem klubu.

Očekujemo Vas kao drage goste i srdačno pozdravljamo.

Dr. Đuro Marić, Predsjednik”