Regionalna liga, 11. kolo

U derbiju 11. kola Regionalne lige Partizan je na Banjici pobedio Mladost i tako praktično obezbedio plasman u grupu od 1. do 8. mesta. Sva tri boda osvojila je i Crvena zvezda.

Crno-beli su od početka kontrolisali rezultat, Mladost ni u jednom trenutku nije vodila. Beogradjanima pobeda mnogo znači jer se bodovi iz međusobnih duela četiri ekipe koje su u prvoj fazi igrale u istoj grupi prenose u drugu fazu.

Crvena zvezda je opravdala ulogu favorita u duelu sa Medveščakom u Zagrebu. Do sredine druge četvrtine crveno-beli i Zagrepčani su vodili izjednačenu borbu. Medveščak je vodio sa 4:3, a onda je Zvezda vezala četiri gola u nizu, početkom drugog poluvremena povela sa 7:4 i otvorila vrata pobede. Vodila je i sa 12:6, a Medveščak je u završnici ublažio poraz.
Radnički je prema očekivanju lako pobedio splitsku Jadran, dok je Vojvodina izgubila od Juga.