Plej-of: Zvezda ubedljiva u derbiju

U prvoj utakmici polufinala plej-ofa Prvenstva Srbije Crvena zvezda je, lakše od očekivanja, pobedila Partizan na Banjici sa 9:4.

Revanš će se igrati u sredu na Tašmajdanu, s početkom u 20 časova. Igra se do dve pobede, eventualna majstorica je 6. maja.

Partizan – Crvena zvezda 4:9 (2:3, 1:3, 0:2, 1:1)

Bazen Banjica. Gledalaca 500. Sudije: Vlašić (Zagreb), Radičević (Dubrovnik). Igrač više: Partizan 11 (0), Crvena zvezda 11 (4).
PARTIZAN RAJFAJZEN: Soro (5 odbrana), Gilen, Mandić, Vico, Subotić 1, Repanović, Gogov, Jakšić 1, Manojlović, Vučinić, Stojanović 2, Asanović, Rističević, Radojević. Trener: Vujasinović.

CRVENA ZVEZDA: Šefik (9 odbrana), S. Rašović 3, Drašović, Tankosić, omašević 2, Eškert, Bijelić, Rašović 1, Ranđelović 1, Njegovan 1, Rackov 1, Obradović, Draksimović, Šormaz. Trener: Savić.

Radnički je u prvom meču drugog polufinalnog para u Kragujevcu pobedio Vojvodinu sa 9:4 (3:1, 1:1, 2:0, 3:2)