Polufinalne grupe PS za 11 i 13 godina

Za desetak dana se nastavljaju Prvenstva Srbije za 11-godišnjake i 13-godišnjake. Polufinalni turniri ovog uzrasta na programu su 11. i 12. jula, a određeni su sastavi i domaćini polufinalnih grupa.

U polufinalu Prvenstva za najmlađi takmičarski uzrast, 11-godišnjake (2004. i mlađi) Beograd predstavljaju četiri kluba: Partizan, Crvena zvezda i Beograd, osvajači prva tri mesta u beogradskim kvalifikacijama i Zemun koji je do polufinala došao kroz baraž.
Turniri se igraju u Kragujevcu (organizator Radnički) i Valjevu (organizator Valis).

Polufinale Prvenstva za 11 godina (11. i 12. jul)

Grupa A – Kragujevac  Grupa B – Valjevo

Partizan Rajfajzen 1
Radnički
Beograd
Mladost

Vojvodina
Crvena zvezda
Valis
Zemun

Glavni grad u polufinalu prvenstva za 2002. godište i mlađe (13-godišnjaci) predstavljaju Partizan 1, domaćin A grupe, Crvena zvezda i Taš. U baražu su učestvovali Singidunum i Partizan 2, ali nisu uspeli da uđu među osam. Kroz baraž dalje je prošla pančevačka Mladost.

Polufinale Prvenstva Srbije za 13 godina (11. i 12. jul)

Grupa A – Beograd     Grupa B – Subotica

Partizan Rajfajzen 1