I Beograd u polufinalu PS (1998)

q04Beograd će u polufinalu Prvenstva Srbije za 17-godišnjake (1998. godište i mlađi) predstavljati četiri kluba.

Turniri se igraju od 25. i 26. jula, a uz Partizan, Banjicu i Crvenu zvezdu, koji su zauzeli prva tri mesta u kvalifikacijama VSB, među osam najboljih ide i Beograd. Ekipa sa Taša je četvrtim mestom stekla pravo učešća u baražu, ali baraža neće biti pa Beograd ide direktno u polufinale. Domaćin A grupe je Partizan, a takmičenje B grupe organizuje Vojvodina.

Polufinale Prvenstva za 17 godina (25. i 26. jul)

Grupa A – Beograd  Grupa B – Novi Sad

Partizan Rajfajzen
Radnički
Crvena zvezda
Bečej

Vojvodina
Banjica
Leskovac
Beograd

Određeni su i domaćini polufinalnih turnira Prvenstva Srbije za 2003. godište (12 godina i mlađi). Turniri su na programu 18.i 19. jula u Novom Sadu (organizator Vojvodina) i u Pančevu (organizator Mladost). U Novom Sadu će igrati pobednik i trećeplasirani u beogradskim kvalifikacijama – Beograd i Partizan, a u Pančevu će se takmičiti Crvena zvezda, osvajač drugog mesta u glavnom gradu.

Polufinale Prvenstva Srbije za 12 godina (18. i 19. jul)

Grupa A – Novi Sad     Grupa B – Pančevo

Beograd