Zemun najbolji na “Trofeju 11. april”

VKZ1.mestoPobednički pehar ovogodišnjeg  “Trofeja 11. april” otišao je u ruke vaterpolista Zemuna.

Na tradicionalnom turniru na “11. aprilu” su igrali dečaci rođeni 2000. i mlađi.

Zemunovi 15-godišnjaci su pobedili sva tri rivala: Osijek, Beograd i Crvenu zvezdu i sa svih devet bodova stigli do prvog mesta.

Beogradu je pripalo drugo, Zvezdi treće mesto, a četvrti su bili gosti iz Hrvatske, vaterpolisti Osijeka.

Dvodnevno takmičenje su organizovali VK Zemun i SC “11. april”. Pehar i medalje ekipi Zemuna uručio je Slavko Gak, gradski sekretar za sport. Srebrna odličja i trofej za drugo mesto ekipi Beograda predao je Zoran Milak, potpredsednik VK Zemun. Petar Đukić, predsednik VS Beograda i VK Zemun, je uručio bronzane medalje i pehar timu Crvene zvezde.

Prvo kolo
Osijek – Beograd 6:17