Kup Srbije (12): Beogradski trio na F4

Partizan2004Na finalnom turniru Kupa Srbije za igrače do 12 godina (19 – 20. mart) učestvovaće tri beogradska kluba.

U polufinalnoj grupi u Novom Sadu prvo mesto ubedljivo je osvojio Partizan.

Drugi je bio Beograd, koji je imao isti broj bodova, sa Vojvodinom, koju je pobedio posle peteraca. Pobeda na peterce donosi dva boda, poraz jedan.

U grup u Kragujevcu Crvena zvezda je bila druga, iza Radničkog, od koga je izgubila na peterce.

U polufinalu je igrao i Singidunum, koji je zauzeo treće mesto u Kragujevcu.

Novi Sad
Prvo kolo:Partizan – Beograd 14:0, Vojvodina – Valis 9:3 Drugo kolo:Valis – Partizan 1:12, Vojvodina – Beograd 6:7 (peterci 3:3) Treće kolo: Beograd – Valis 9:6 (peterci,5:5), Vojvodina – Partizan 2:10.

Plasman:Partizan 9, Beograd 4, Vojvodina 4, Valis 1 bod.

Kragujevac
Rezultati, prvo kolo: Crvena zvezda – Mladost 9:1, Radnički – Singidunum 10:3, drugo kolo: Singidunum . Mladost 9:2, Radnički – Crvena zvezda 11:10 (6:6), Crvena zvezda – Singidunum 8:3, Radnički – Mladost 8:4.

Plasman:Radnički 8, Crvena zvezda 7, Singudunum 3, Mladost bez bodova.