ŽVK Crvena zvezda uključena u Beoval

vsb-logo-2011U Beovalu za 2005. godište učestvovaće umesto, prvobitno planiranih deset, 11 klubova. U takmičenje će se uključiti Ženski vaterpolo klub Crvena zvezda.

Na sastanku klubova učesnika Beovala 2015/16. zaključeno je:

– Da se u grupu A u kategoriji 2005 uvrsti i ekipa ŽVK Crvena zvezda. Raspored ni kalendar takmičenja se neće menjati,jer je u toj grupi bilo prijavljeno pet ekipa tako da će ŽVK Crvena zvezda u svakom kolu igrati sa slobodnom ekipom prema ranijem rasporedu takmičenja. Utakmicu prvog kola između Partizana 1 i ŽVK Crvene zvezde klubovi će odigrati u terminu u kojem se dogovore u što skorije vreme.

– Na zapisnicama mečeva mora se upisivati koje godište je igralo, u kojoj grupi i u kom kolu. Predstavnik kluba domaćina i sudija su u obavezi da šalju zapisnike putem telefona i na mejl adresu vsboffice@gmail.com

Sastanku su prisustvovali predstavnici VK Taš, BVK Crvena zvezda, VK Vračar, ŽVK Crvena zvezda, VK Novi Beograd 011. Predstavnik VK Stari Grad se javio da ne može da stigne.

Raspored Beovala 2005. posle uključivanja ŽVK Crvena zvezda