Počele kvalifikacije za PS za 17-godišnjake

lopta6Počele su beogradske kvalifikacije za Prvenstvo Srbije za 1997. godište i mlađe.

Na bazenu Banjica odigrane su utakmice dve od četiri grupe. Prvo mesto u A grupi osvojio je Partizan, a u B grupi prvi je bio Beograd.

Ove dve ekipe će igrati na finalnom turniru gradskih kvalifikacija, zajedno sa pobednicima grupa V i G. Sva četiri tima plasiraće se u polufinale. Redosled na gradskim kvalifikacijama je bitan zbog određivanja sastava grupa u polufinalu Prvenstva Srbije

Kvalifikacije za Prvenstvo Srbije na teritoriji VS Beograda

Polufinalna grupa A: Partizan Rajfajzen – Beograd 2 23:2, Partizan Rajfajzen – Zemun 14:4, Zemun – Beograd 2 23:6.
Plasman: Partizan 6, Zemun 3, Beograd 2 0.

Polufinalna grupa B: Crvena zvezda 2 – Singidunum 17:3, Beograd – Crvena zvezda 2 11:8, Singidunum – Beograd 5:10.
Plasman: Beograd 6, Crvena zvezda 2 3, Singidunum 0

Sastav polufinalne grupe V: Taš, Stari grad, Partizan Rajfajzen 2.
Sastav polufinalne grupe G: Novi Beograd 011, Crvena zvezda, Banjica.