U sredu meč školskih reprezentacija Beograda i Moskve

Dani Moskve u BeograduU okviru manifestacije „Dani Moskve u Beogradu“, koja se u našem glavnom gradu održava od 3. do 7. oktobra, biće odigran prijateljski vaterpolo meč između školskih vaterpolo reprezentacija Beograda i Moskve.

Utakmica je zakazana za sredu, 5. oktobar, u 11.30, na bazenu “Tašmajdan”.

Bogat program dešavanja u okviru „Dana Moskve u Beogradu“ obuhvata i sportske manifestacije, a sem u vaterpolu školarci Moskve i Beograda će snage odmeriti i u košarci (ponedeljak, “Šumice”, 17 časova).

Utakmicama, čiji je tehnički organizator Sportski savez Beograda uz podršku granskih saveza u vaterpolu i košarci, će između ostalih,prisustvovati i visoki zvaničnici Beograda i Moskve. Svim sportistima će biti dodeljne medalje i pehari kao svedočanstvo za učešće u ovom velikom i značajnom događaju koji spaja glavne gradove Srbije i Rusije i širi nova prijateljstva.