Vračarkama Kup Srbije za mlađe juniorke

Mlađe juniorke Vračara osvojile su Kup Srbije za igračice rođene 2000. i mlađe.

Vračarke su na finalnom turniru u Novom Sadu u tri kola ostvarile istko toliko pobeda i ubedljivo osvojile prvo mesto.

Po tri boda osvojili su Vojvodina, Taš 2000 i Crvena zvezda, pa su o plasmanu od drugog do četvrtog mesta odlučivali međusobni rezultati ove tri ekipe. Najuspešnija u ovom krugu bila je Vojvodina koja je osvojila srebro, bronza je pripala Tašu, a Zvezdi četvrto mesto.

Rezultati: Vračar – Taš 2000 10:2, Vojvodina – Crvena zvezda 20:10. Drugo kolo: Crvena zvezda – Taš 12:11, Vračar – Vojvodina 7:5. Treće kolo: Vračar – Crvena zvezda 20:5, Taš 2000 – Vojvodina 9:6.

Plasman: Vračar 9, Vojvodina, Taš 2000 i Crvena zvezda po 3.

Narednog vikenda na programu je finalni turnir Kupa Srbije za vaterpolistkinje rođene 1998. i mlađe. Učesvovaće ista četiri kluba koji su se takmičili u Novom Sadu, a domaćin turnira je Crvena zvezda.