Raspored Trofeja Beograda 2017

Trofej Beograda 2017 za dečake biće održan od 8. do 10. decembra, u „Pinkiju“. Učestvovaće najbolje četiri beogradske ekipe iz kvalifikacija za Kup Srbije za 12-godišnjake (2006. i mlađi): Zemun, Partizan 2, Partizan 1 i Taš, kao i ekipa Banja Luke.

Vaterpolo savez Beograda će u bazenu „Pinki“ organizovati i Trofej Beograda za devojčice. Takođe će učestvovati vaterpolistkinje rođene 2006. i mlađe, a za pehar će se 9. i 10. decembra boriti Šabac, Palilula i Crvena zvezda.

Trofej Beograda, raspored

Šabac – Palilula u 10

Treće kolo
Crvena zvezda –Palilula u 18

Vaterpolo savez Beograda je obezbedio termine, službena lica, kao i svu prateću opremu neophodnu za odigravanje turnira. Pobednici će biti nagrađeni peharom, dok će po tri prvoplasirane ekipe u obe konkurencije dobiti medalje koje je obezbedio Grad Beograd.

Foto: Niccolo/Wikipedia