Kvalifikacije za Kup (2003): Partizan 1 i Beograd 1 uz Stari grad i Zvezdu

Završeno je takmičenje i u A grupi beogradskih kvalifikacija za Kup Srbije za igrače rođene 2003. i mlađe. Prvo mesto osvojio je Partizan 1, drugi je Beograd 1. Ova dva tima su se tako na finalnom turniru gradskih kvalifikacija pridružili Starom gradu i Crvenoj zvezdi, prvoplasiranom, odnosno drugoplasiranom timu B grupe, u kojoj je takmičenje završeno u novembru. Sve četiri ekipe učestvovaće u polufinalu Kupa.

Partizan 1 je u A grupi, koja je igrana na bazenu “Milan Gale Muškatirović”, zabeležio šest ubedljivih pobeda. Samo u jednom meču crno-beli su slavili sa manje od deset golova razlike, u pobedi nad Beogradom 11:5.
Beograd je zabeležio četiri, uglavnom ubedljive pobede. Najdramatičniji je bio duel trećeg kola, u kome je savladao partizan 2 sa 5:4. Ispostavilo se da je taj trijumf bio ključan u borbi za drugo mesto. Partizan 2 je na kraju zauzeo treću poziciju.

Beogradske kvalifikacije za Kup Srbije (2003. i mlađi)