Partizan 1 i Novi Beograd bez greške na startu Beovala

Odigrana je većina utakmica prvog i nekoliko mečeva drugog kola Beovala 2018, u kome učestvuju 11-godišnjaci (igrači rođeni 2007. i mlađi).

U A grupi  šest bodova za sada je skupio samo Partizan 1, koji je u prvom kolu ubedljivo savladao Vračar, a potom bio bolji i od Beograda.

Na čelu B grupe, sa dve ubedljive pobede, je Novi Beograd. Klub sa “11. aprila” je jedini odigrao dva meča u grupi, a do bodova je došao trijumfima nad Tašom i Partizanom 2.

A grupa
Prvo kolo: Partizan 1 – Vračar 19:2, Beograd – TENT 8:10, Stari grad – Palilula 11:3.
Drugo kolo: Partizan 1 – Beograd 5:3, Vračar – Palilula, TENT – Stari grad.
Treće kolo (23 – 29. april): Beograd – Vračar, Stari grad – Partizan 1, Palilula – TENT.

B grupa

Prvo kolo: Novi Beograd – Taš 10:4, Crvena zvezda – Novi Beograd AS, Singidunum – Dorćol. Slobodan: Partizan 2.
Drugo kolo: Novi Beograd AS – Singidunum 8:12, Partizan 2 – Novi Beograd 2:16, Taš – Crvena zvezda. Slobodan: Dorćol.
Treće kolo (23 – 29. april): Crvena zvezda – Partizan 2, Singidunum – Taš, Dorćol – Novi Beograd AS. Slobodan Novi Beograd.