Crvena zvezda druga na turniru u Kranju

Mlađi juniori Crvene zvezde osvojili su srebrnu medalju na turniru Tristar, koji je u organizaciji VK Triglav, održan u Kranju.

Na turniru su igrali dečaci rođeni 2002. i mlađi iz četiri države. Zvezda je u takmičenju u grupi zabeležula tri ubedljive pobede. Crveno-beli su bili siloviti i u polufinalu, u kome su se sastali sa domaćim Triglavom (14:3). U finalu su izgubili od dubrovačkog Juga (6:12).

Rezultati Crvene zvezde – takmičenje u grupi: Crvena zvezda – B reprezentacija Slovenije 18:6, Crvena zvezda – Jadran Split 12:4, Crvena zvezda – KPK Korčula 12:6. Polufinale: Crvena zvezda – Triglav 14:3. Finale: Jug – Crvena zvezda 12:6.
Plasman: 1. Jug (Hrvatska), 2. Crvena zvezda (Srbija), 3. KPK Korčula (Hrvatska), 4. Triglav (Slovenija), 5. Sant Andreu (Španija), 6. Jadran Split (Hrvatska), 7. Medveščak (Hrvatska), 8. B reprezentacija Slovenije.

Foto: AVK Triglav/Facebook