“Večiti rivali” bez poraza u prvoj fazi kvalifikacija za Kup Srbije za 17-godišnjake

U bazenu SC “Milan Gale Muškatirović” je završena prva faza regionalnih kvalifikacija VSB za Kup Srbije za 17-godišnjake.

Učestvovalo je sedam ekipa, podeljenih u dve grupe. Svi mečevi odigrani su u “Galetovom centru” na Dorćolu. Prvo mesto u Grupi A osvojio je Partizan 1, dok je u Grupi B čelna pozicija pripala Crvenoj zvezdi. Uz “večite rivale” u polufinale Kupa Srbije, koje je po kalendaru VSS zakazano za drugi vikend marta plasirali su se i Partizan Novi Beograd i Stari grad.

Četiri predstavnika Beograda među osam najboljih u Kupu Srbije, će pre polufinala igrati na zavrnom turniru gradskih kvalifikacija, kako bi se odredio redosled kojim će ekipe biti prijavljene za polufinalne grupe.

Kvalifikacije VSB za Kup Srbije (2002. godište i mlađi)

A grupa

Partizan 1 – Partizan Novi Beograd 12:8