“Partizanove legende”: Partizan i Novi Beograd 11.april u polufinalu

Završeno je takmičenje po grupama na turniru “Partizanove legende” za igrače rođene 2005. i mlađe na Banjici.

U polufinale su prošla dva srpska kluba. Partizan je bio najbolji u grupi A I u polufinalu se sastaje sa Novim Beogradom 011, drugoplasiranim u B grupi. U drugom polufinalu snage će odmeriti Galatasaraj i reprezentacija Malte.

Crvena zvezda i Banjica takmičenje nastavljaju u razigraavanju za plasma od 5. do 8.mesta.

A grupa: Partizan – Medveščak 21:6, Banjica – Galatasaraj 7:14, Medveščak – Galatasaraj 6:19. Partizan – Banjica 11:5, Banjica –Medceščak 7:9, Galatasaraj – Partizan 6:9.
Plasman: Partizan, Galatasaraj, Medveščak, Banjica.

B grupa: Crvena zvezda – Špandau 04 8:19, Malta – Novi Beograd 11.april 11:7, Špandau – Novi Beograd 8:10. Crvena zvezda – Malta 7:19, Malta – Špandau 11:11, Novi Beograd – Crvena zvezda 9:7.
Plasman: Malta, Novi Beograd, Špandau, Crvena zvezda
Polufinale: Partizan – Novi Beograd, Malta – Galatasaraj.
Polufinale za plasman od 5. do 8.mesta: Banjica – Špandau, Crvena zvezda – Medveščak.