Juniori Banjice pobednici kvalifikacija za Kup Srbije (2001)

Na Banjici su završene kvalifikacije regiona VSB za Kup Srbije za 19-godišnjake (2001. godište i mlađi).

Prvo mesto osvojila je Banjica. Juniori domaćeg kluba su zabeležili maksimalne četiri pobede. U odlučujućem duelu za prvo mesto, Banjica je golom razlike savladala Crvenu zvezdu, koja je tako završila na drugoj poziciji. Uz Banjicu i Zvezdu, dalje su prošli Zemun i Vukovi.

U kategoriji 19-godišnjaka polufinalni turniri Kupa se ne igraju. Osam ekipa iz kvalifikacija (četiri iz VSB i po dve iz VS Vojvodine i VS centralne, južne istočne i zapadne Srbije) učestvovaće na finalnom turniru. Takmičenje je na programu 18. i 19. januara. Na finalnom turniru ekipe su podeljenje u dve grupe. Banjica i Vukovi će igrati u A, a Crvena zvezda i Zemun u B grupi.

Po završetku takmičenja po grupama, pobednici se sastaju u finalu, drugoplasirani u meču za treće mesto…

Kvalifikacije VSB za Kup Srbije 2019/20 za 19-godišnjake

Prvo kolo