Treća emisija “Kutka za vaterpolo trenutak”

Realizovana je i treća emisija serijala “Kutak za vaterpolo trenutak“, koji Vaterpolo savez Beograda priprema u saradnji sa YouTube kanalom „Waterpolo Live“.

U trećoj epizodi možete pogledati reportažu o vaterpolo klubovima Novi Beograd 11.april i NBG Vukovi, prilog o Vaterpolo klubu Košutnjak, a ekipa emisije posetila je i sportskog radnika Vladetu Prokića, nekadašnjeg vaterpolistu Crvene zvezde i jednog od osnivača VK Student.

Između ostalih, u emisiji su govorili Vladimir Vujasinović, jedan od najuspešnijih srpskih vaterpolista, danas trener Novog Beograda, zatim kapiten Novog Beograda Đorđe Filipović, Nenad Vasilovski, trener Novobeogradskih vukova, seniorski reprezentativac Viktor Rašović…