Peta emisija serije “Kutak za vaterpolo trenutak”

Serijal emisija “Kutak za vaterpolo trenutak” je posle kraće pauze nastavljen petom epizodom.

Vaterpolo klubovi se vraćaju u normalan trenažni i takmičarski proces. Beogradski klubovi su tokom avgusta i početkom septembra imali dosta uspeha na finalnim turnirima Prvenstva Srbije za muške mlađe kategorije, koje je prenosio je kanal “Waterpololive”, saradnik Vaterpolo saveza Beograda u projektu “Kutak za vaterpolo trenutak”. Uskoro počinje i sezona za prve timove

U petoj emisiji “Kutka”, možete videti reportaže iz Obrenovca i sa bazena SC “Milan Gale Muškatirović”.

Ekipa emisije posetila je VK TENT, koji sledeće godine obeležava 30 godina postojanja, i BVK Crvena zvezda i sa trenerima i igračima razgovarala  o radu vaterpolo škola i mlađih kategorija, kao i o planovima prvih timova.