Kvalifikacije za Kup Srbije 2020/21 za 18-godišnjake, drugi dan (UŽIVO)

Drugog dana beogradskih kvalifikacija za Kup Srbije na programu je šest mečeva.

U prvom suretu drugog kola, Banjica 2 je u ranim jutarnjim časovima pobedila Novobeogradske vukove 9:3. U drugom meču Singidunum je bio bolji od Zemuna 15:4. Prepodnevni program završen je uzbudljivim duelom izmedju Banjice 1 i Crvene zvezde. Posle izjednačene borbe, Zvezda je slavila golom razlike 7:6.

U popodnevnim i večernjim časovima odigrani su mečevi trećeg kola.

Rezultati trećeg kola: Crvena zvezda – Novobeogradski vukovi 12:10, Singidunum – Banjica 7:13, Banjica 2 – Zemun 15:8.

Plasman posle trećeg kola: Crvena zvezda 9, Banjica 1 6, Singidunum 6, Banjica 2 6, Zemun i Novobeogradski vukovi bez bodova.

Raspored trećeg kola: Crvena zvezda – Nvobeogradski vukovi (18.00), Singidunum – Banjica (19.00), Banjica 2 – Zemun (20.00). Sve utakmice će biti prenošene na YouTube kanalu Beoval Live.

Drugi dan, popodnevni program (treće kolo)

Snimak utakmica drugog kola

Novobeogradski vukovi – Banjica 3:9