Kup Srbije (2004): Kvalifikacije počinju 26. decembra

Igrači rođeni 2004. i mlađi spustiće zavesu na takmičenja u organizaciji Vaterpolo saveza Beograda u 2020. godini.

Od 26. do 29. decembra na programu je takmičenje po grupama kvalifikacija za Kup Srbije za 17-godišnjake. Učestvuje sedam ekipa, podeljenih u dve grupe. Takmičenje A grupe biće održano na bazenu SC “11.april”, dok će se mečevi B grupe biti odigrani na Banjici.

Utakmice na Banjici na programu su u subotu i nedelju, a na “11.aprilu” u ponedeljak i utorak.

A grupa (“11.april”), učesnici: Banjica, Novobeogradski vukovi (organizator), Singidunum.
B grupa (Banjica), učesnici: Crvena zvezda, Palilula, Partizan (organizator), Stari grad.

Po prve dve ekipe plasiraće se na finalni turnir beogradskih kvalifikacija i u polufinale Kupa Srbije

Kvalifikacije VSB za Kup Srbije (2004. godište i mlađi)

A GRUPA (“11.april”)

Ponedeljak, 28. decembar

Prvo kolo
Banjica – Vukovi (20.45)

Utorak, 29.decembar

Drugo kolo
Banjica – Singidunum (11.00)

Treće kolo
Vukovi – Singidunum (20.45)

Delegat turnira je Nikola Marjanović, a sudije Rastko Prlić i Nikola Radovanović.

B GRUPA (Banjica)

Subota, 26. decembar

Prvo kolo
Crvena zvezda – Palilula (15.00)
Stari grad – Partizan (16.00)

Nedelja, 27.decembar

Drugo kolo
Stari grad – Crvena zvezda (8.00)
Partizan – Palilula (9.00)

Treće kolo
Stari grad – Palilula (18.00)
Crvena zvezda – Partizan (19.00)

Delegat je Marko Ivanović, a utakmice će suditi Miodrag Stefanović, Đorđe Velkić, Đorđe Popović i Marko Klisura.

Foto: VK Novi Beograd 11.april

PROPOZICIJE TAKMIČENJA