Kup Srbije (2004): Beogradski kvartet prošao do Fajnal siksa

Sva četiti beogradska kluba koja su učestvovala u polufinalu Kupa Srbije za 17-godišnjake plasirala su se na finalni turnir.

Polufinalni turniri za igrače rođene 2004. i mlađe su odigrani u Novom Sadu i Bečeju.

Dva beogradska predstavnika na turniru u Novom Sadu su osvojili prva dva mesta. Banjica je na Fajnal siks otišla sa prvog, a Partizan sa drugog mesta.

Crvena zvezda je u grupi u Bečeju osvojila drugo mesto, a Novobeogradski vukovi su bili treći. Borba za drugo i treće mesto u ovoj grupi je bila izjednačena. Crveno-beli, Novobeograđani i Bečej su na turniru ostvarili po jednu pobedu, ali beogradski klubovi su u krugu ove tri ekipe bili uspešniji od Bečejaca.

Uz beogradski kvartet na finalnom turniru učestvovaće i kragujevački Radnički i valjevski Valis

Polufinalni turniri Kupa Srbije (2004. godište i mlađi)

Grupa u Novom Sadu

2. Crvena zvezda 3
3. Novobeogradski vukovi 3
4. Bečej 3

Mini tabela međusobnih rezultata klubova sa istim brojem bodova: 1. Crvena zvezda 3 (gol razlika +4), 2. Novobeogradski vukovi 3 (0), 3. Bečej 3 (-4).

Bodovi preneti na finalni turnir

Banjica i Radnički su na “Fajnal siks” preneli po šest bodova, Partizan i Novobeogradski vukovi po tri, dok će Crvena zvezda i Valis startovati bez bodova.

Foto: Novobeogradski vukovi