Juniorima Zvezde bronza u Kupu Srbije za 20-godišnjake

Juniori Crvene zvezde osvojili su bronzanu medalju u Kupu Srbije za 20-godišnjake.

Finalni turnir za igrače rođene 2001. i mlađe odigran je u Kragujevcu, a učestvovalo je osam ekipa iz regionalnih kvalifikacija.

Crvena zvezda je u meču za treće mesto pobedila gradskog rivala Stari grad 9:3. VS Beograda su na turniru u Kragujevcu predstavljali i Novobeogradski vukovi i Banjica. Upravo su se ova dva kluba suočila u meču za peto mesto. Novobeograđani su završili na petoj poziciji, jer su Banjicu savladali sa 10:7.

Pobednički pehar pripao je domaćem Radnčkom. Kragujevčani su u takmičenju u A grupi ostvarili tri ubedljive pobede, u finalnom susretu sastali su se sa valjevskim Valisom. Ni u meču za zlato nije bilo neizvesnosti, Radnički je slavio pobedu od devet golova razlike (13:4).

Na sedmom mestu završio je zrenjaninski Proleter, a osma je Spartak Prozivka.

Finalni turnir Kupa Srbije (2001. godište i mlađi)