Kvalifikacije za PS za 15-godišnjake: Partizan najbolji u Obrenovcu

Ekipa Partizana 2 je osvojila prvo mesto u  B grupi kvalifikacija za Prvenstvo Srbije za 15-godišnjake, koja je završena večeras u Obrenovcu.

Uz crno-bele, dalje je prošao i Taš 1. Partizan je skupio maksimalnih 12 bodova, a Taš je do drugog mesta u grupi došao u izjednačenoj trci sa Novobeogradskim vukovima. Odluka o drugom mestu je pala je, praktično, već u trećem kolu, u duelu Vukova i Taša. Posle velike borbe, meč je završen nerešeno (5:5), a Taš je posle peteraca slavio pobedu 10:8. U preostala tri kola nije bilo iznenađenja.

Partizan 2 je u derbiju poslednjeg kola savladao Taš 11:7, nastavio niz pobeda i zadržao prvo mesto. Crno-beli će na finalni turnir gradskih kvalifikacija preneti tri boda, Taš startuje bez bodova.

Takmičenje u A grupi na Banjici počelo je večeras.

Snimci i prenosi utakmica na YouTube kanalima “Studio Rakita”  Beoval Live.