Prvenstvo Srbije (2001): Novobeograđanima srebro, Zvezdi bronza

Novobeogradski vukovi osvojili su srebrnu medalju u Prvenstvu Srbije za igrače rođene 2001. i mlađe (20-godišnjke). Sem Novobeograđana, medalju u Beograd doneli su i vaterpolisti Crvene zvezde, koji su izborili bronzu.

Na turniru, održanom u Zrenjaninu, je učestvovalo šest ekipa, a šampionat je završen trijumfom Radničkog.

Novobeogradski vukovi su osvojili prvo mesto u grupi B, pobedama nad Vojvodinom i Valisom i u finalu su se sastali sa Radničkim, koji je ubedljivo savladao Novobeograđane i osvojio titulu.

Crvena zvezda je zauzela treće mesto, iako je turnir završila bez poraza. „Crveno-beli“ su u grupi pobedili domaći Proleter i remizirali sa Radničkim, ali kragujevački vaterpolisti su osvojili prvo mesto, zbog bolje gol razlike, i prošli u finale.

U meču za bronzu, Zvezda je bila bolja od Valisa.