Kvalifikacije za PS za 19-godišnjake: Banjica, Beograd, Zvezda i Singidunum nastavljaju borbu za titulu

Predstavnci Beograda na finalnom turniru Prvenstva Srbije za 2003.godište i mlađe biće Banjica, Beograd, Crvena zvezda i Singidunum

Kvalifikacije VSB za nacionalni šampionat za 19-godišnjake su proteklog vikenda odigrane na bazenu SC „Milan Gale Muškatirović – 25.maj“.

Banjica je osvojila prvo mesto u A grupi, ispred Beograda. Iz B grupe prošli su Crvena zvezda i Singidunum.

U kategoriji 19-godišnjaka nema polufinalnih turnira, već će na finalnom učestvovati osam najboljih timova iz regionalnih kvalifikacija.

Međutim, Banjica, Beograd, Crvena zvezda i Singidunum će pre učešća na nacionalnom prvenstvu, odigrati finalni turnir beogradskih kvalifikacija

Kvalifikacije VSB za Prvenstvo Srbije za 19-godišnjake

A grupa