Partizanovi 17-godišnjaci osvojili turnir na Banjici

Na Banjici je minulog vikenda treću godinu za redom održan sada već tradicionalni  Partizanov januarski turnir za mlađe juniore, koji je ove godine nosio naziv “Crno-beli dani”.

Učestvovalo je šest ekipa sastavljenih od igrača rođenih 2003. i mlađi. Uz četiri beogradske ekipe – Partizan, Banjicu, Crvenu zvezdu i Stari grad, takmičili su se turski Galatasaraj i grčki Palajo Faliro.

Pobednički pehar osvojili su 17-godišnjaci Partizana, koji su u svih pet kola zabeležili pobede.

Srebro je pripalo Crvenoj zvezdi, koja je posle poraza od Partizana u prvom kolu, nanizala četiri trijumfa, a na trećem mestu završio je Galatasaraj. Tim iz Istanbula i grčki Palajo Faliro su osvojili po šest bodova, ali Galatasaraju je pripala treća pozicija, jer je u međusobnom duelu savladao grčki tim.

Internacionalni turnir 2003. godište,Banjica

Prvo kolo