Kup Srbije (12): Trofej Partizanu

Partizan2004Kup Srbije za najmlađu takmičarsku kategoriju (2004. i mlađi) osvojio je Partizan.

Crno-beli 12-godišnjaci su obezbedili trofej i pre poslednjeg kola finalnog turnira, odigranog na Banjici.

U prvom kolu finalnog turnira su ubedljivo pobedilii gradskog rivala Crvenu zvezdu 10:2. U drugom kolu, u velikoj drami, savladali su Radnički sa 6:5, golom Janoševića, dve sekunde pre kraja. Time su osigurali prvo mesto.

O drugom mestu odlučivao je duel poslednjeg kola, u kome je Radnički pobedio Crvenu zvezdu sa 9:3 i osvojio srebro

Rezultati: Partizan – Crvena zvezda 10:2, Radnički – Beograd 10:3, Partizan – Radnički 6:5, Crvena zvezda – Beograd 10:2, Radnički – Crvena zvezda 9:3, Partizan – Beograd 9:4.

Plasman: Partizan 9, Radnički 6, Crvena zvezda 3, Beograd 0.