Završene kvalifikacije za Kup Srbije (2004): Partizan 1 na čelu

Završeni je ovosezonski ciklus beogradskih kvalifikacija za Kup Srbije za mlađe kategorije.

Sezona je počela u novembru. Ekipe su bile podeljene u četiri uzrasne kategorije, a ukupno je odigrano više od 150 mečeva na bazenima Banjica, SC “Pinki”, SC “11.april”, SC “Milan Gale Muškatirović” i u Obrenovcu.

Poslednje takmičenje regionalnih kvalifikacija VSB bio je finalni turnir za igrače rođene 2004. i mlađe (15-godišnjaci), koji je održan na Banjici.

Prvo mesto osvojio je Partizan 1. Prvi tim “crno-belih” je na finalni turnir preneo tri boda iz prve faze (pobeda nad Crvenom zvezdom), a na “Fajnal foru” savladao Beograd 1 (13:6) i Partizan 2 (10:3).

U odlučujućem susretu za drugu poziciju Beograd je posle peteraca pobedio Crvenu zvezdu (10:8), dok je četvrto mesto zauzeo Partizan 2.

Partizan 1 i Partizan 2 će igrati u A grupi polufinala, a Beograd 1 i Crvena zvezda u B grupi. Polufinalni turniri na programu su 16. i 17. februara.

Finalni turnir kvalifikacija VS Beograda za Kup Srbije (2004. godište i mlađi)