Petar Đukić izabran za člana Izvršnog odbora SSAB

Predsednik Vaterpolo saveza Beograda Petar Đukić novi je član Izvršnog odbora Sportskog saveza Beograda.

Prvi čovek vaterpolo organizacije glavnog grada je za člana IO izabran na redovnoj Skupštini SSAB. Na odgovornoj funkciji zameniće Nikolu Penića, novog generalnog sekretara Sportskog saveza Beograda.

Poverenje koje je ukazano Đukiću je još jedna potvrda dobrog rada VSB, koji je u decembru od Sportskog saveza Beograda dobio plaketu za najbolju sportsku saradnju sa SSAB u 2018. godini.

Sem Đukića, članovi Izvršnog odbora su: Dragan Tomašević (predsednik SSAB), Mladen Kecman (potpredsednik) , profesor Vladimir Koprivica, profesor Goran Kasum, Nikola Stojić, Svetozar Stanković, Radoslav Novaković, Zorana Oborina, Ivana Lukić i Vladan Glavonjić.