Prvenstvo Srbije (2004): Singidunum bez greške u polufinalu

Tri beogradska kluba plasirala su se na finalni turnir Prvenstva Srbije za 17-godišnjake (2004. godište i mlađi). Na „Fajnal siksu“ igraće Singidunum, Banjica 2 i Crvena zvezda.

Polufinalni turniri odigrani su u Kragujevcu i Novom Sadu.

Singidunum je jedini klub koji je u polufinalnoj fazi takmičenja postigao tri pobede, i na finalni turnir preneo maksimalnih šest bodova.

Singidunum je pobedio u grupi u Novom Sadu, iz koje su dalje prošli i Valis i Vojvodina. Na četvrtom mestu ostala je Banjica 1.

U grupi u Kragujevcu, Banjica 2 i kragujevački Radnički su osvojili po sedam bodova, a domaćinima je pripalo prvo mesto zbog bolje gol razlike. Na finalni turnir iz ove grupe prošao je i tim Crvene zvezde, a četvrto mesto zauzeo je Bečej.

Polufinalni turniri Prvenstva Srbije 2020/21 za 17-godišnjake

Kragujevac

Radnički – Crvena zvezda 20:7
Banjica 2 – Bečej 18:3

Banjica 2 – Crvena zvezda 15:8
Radnički – Bečej 17:8

Crvena zvezda – Bečej15:12
Radnički – Banjica 9:9.

Plasman: Radnički i Banjica 7, Crvena zvezda 3, Bečej 0

Novi Sad

Vojvodina – Valis 10:11
Singidunum – Banjica 9:2

Banjica – Valis 9:13
Vojvodina – Banjica 13:8

Valis – Singidunum 9:11
Vojvodina – Singidunum 8:13

Plasman:Sngidunum 9. Valis 6, Vojvodina 3, Banjica 0.

Bodovi preneti na finalni turnir: Singidunum 6, Banjica 2 4, Radnički 4, Valis 3, Crvena zvezda i Vojvodina bez bodova.