Pokrenut YouTube kanal VSB Live

Pokrenut je novi YouTube kanal na kome će biti emitovani prenosi utakmica u organizaciji Vaterpolo saveza Beograda.

Mečeve A grupe Kupa Beograda za igrače rođene 2007. i mlađi možete pratiti na kanalu VSB LIVE

Link kanala VSB LIVE

Prvo kolo: Snimak utakmice Zemun Beograd

Raspored preostalih mečeva

Drugo kolo (subota, 20.novembar): Partizan – Beograd (18.45), Palilula – Zemun (19.45).

Treće kolo (nedelja, 21.novembar):Partizan – Palilula (8.00), Crvena zvezda – Beograd (9.00).

Četvrto kolo (nedelja, 21.novembar): Crvena zvezda – Zemun (18.45), Beograd – Palilula (19.45).

Peto kolo (ponedeljak, 22.novembar): Partizan – Zemun (20.45), Crvena zvezda – Palilula (21.45).

Sem na kanalu VSB Live, utakmice kvalifikacija za Kup Srbije za igrače rođene 2010. i mlađe, koje su u toku u bazenima “Pinki” i SC “Nikola Tesla” možete pratiti i na kanalima Studio Rakita  i Beoval Live.