Partizan, Banjica, Singidunum i Zvezda u polufinalu Kupa Srbije (2004)

Partizan, Banjica, Singidunum i Crvena zvezda predstavljaće Beograd u polufinalu Kupa Srbije za 16-godišnjake (igrači rođeni 2004. i mlađi).

Deset ekipa je startovalo u beogradskim kvalifikacijama. Mečevi A grupe odigrani su na Banjici, dok su se ekipe iz B grupe takmičile u SC „11.april“.

U A grupi, na Banjici, prvo mesto sa maksimalnih 12 bodova osvojio je Partizan, dok je drugo mesto pripalo Singidunumu. Obe ekipe su plasman u narednu fazu obezbedile pre poslednjeg kola, u kome je Partizan savladao Singidunum 10:5 i obezbedio prvu poziciju.

Banjica je dominirala na turniru B grupe u bazenu SC „11.april“. Ostvarila je četiri ubedljive pobede, dok je u odlučujućem susretu za drugu poziciju, Crvena zvezda savladala Beograd 13:10.

Polufinale Kupa Srbije za 16-godišnjake biće odigrano u februaru (8-9). Prethodno će najbolje četiri ekipe iz Beograda odmeriti snage na finalnom turniru gradskih kvalifikacija, kako bi se odredio plasman kojim će ekipe biti prijavljene za polufinale.

Kvalifikacije VSB za Kup Srbije za 16-godišnjake 2019/20

A grupa (Banjica)

Prvo kolo
TENT – Singidunum 6:13
Stari grad – Partizan 2:23
Slobodan Taš

Drugo kolo
Singidunum – Stari grad 7:6
Partizan – Taš 14:9
Slobodan TENT

Treće kolo
Taš – Singidunum 4:8
Stari grad – TENT 6:5
Slobodan Partizan

Četvrto kolo
Taš – Stari grad 12:6
Partizan – TENT 16:5
Slobodan Singidunum

Peto kolo
TENT – Taš 8:14
Singidunum – Partizan 5:10
Slobodan Stari grad

1.Partizan
2.Singidunum
3.Taš
4.Stari grad
5.TENT

 

Grupa B („11.april“)

Prvo kolo
Beograd – Crvena zvezda 10:13
Novi Beograd – Zemun 10:2
Slobodna Banjica.

Drugo kolo
Zemun – Crvena zvezda 8:20
Banjica – Beograd 14:2
Slobodan Novi Beograd 11.april

Treće kolo
Banjica – Crvena zvezda 13:3
Novi Beograd 11.april – Beograd 7:13
Slobodan Zemun.

Četvrto kolo
Zemun – Beograd 11:15
Banjica – Novi Beograd 11.april 14:3
Slobodna Crveba zvezda

Peto kolo
Novi Beograd 11.april – Crvena zvezda 5:13
Banjica – Zemun 17:4.
Slobodan Beograd

1.Banjica 12
2.Crvena zvezda 9
3.Beograd 6
4. Novi Beograd 11.april 3
5.Zemun

Please follow and like us: